Vaše děti se u nás nudit nebudou!
Spousta zábavy na jednom místě.

Neváhejte a udělejte radost svým nejdražším.

penziony - jizni- cechy   ubytování - jizni - cechy - ubytování farma

POHÁDKOVÁ USEDLOST LOVĚTÍN

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ 

 

 • objednávkou se ubytování pouze rezervuje, max. na 3 dny s tím, že pokud nebude záloha uhrazena, tak rezervace propadá.
 • Obedávkou se hosté zavazují, že si přečetli podmínky ubytování a storno podmínky a jsou s nimi seznámeni a jako takové je respektují.
 • Příjezd na ubytování je vždy od 15,30 hodin dne objednaného ubytování. 
 • Odjezd z ubytování je do 10:00 hodin jinak je chápán jako zpoplatněná objednávka dalšího dne ubytování.
 •  Při vašem příjezdu na Pohádkovou usedlost Lovětín, prosíme vstupte do prostor dvora a jděte prosím do restaurace. Zde naleznete personál nebo jinou oprávněnou osobu, která vás doprovodí na váš apartmán nebo pokoj a celkově vás ubytuje.
 •  Po ubytování vás s laskavostí požádáme o jeden doklad totožnosti. Postačí za rodinu pouze jeden. totožnost osoby jsme nuceni zapsat do ubytovací knihy. Doklad vám obratem vrátíme. Prosíme nenechávejte svůj doklad bez pozornosti.
 •  
 • Pokud dojde z jakéhokoliv důvodu ke škodám. Je možné sepsat protokol o škodě a likvidovat škodu formou pojistné události. Samozřejmě prostory statku - usedlosti jsou pojištěné. Ovšem pojištěné jsou pouze prostory, které jsou majetkem usedlosti. Toto není pravidlem je to jen jedna z možností v případě, že je možné škodu likvidovat naší pojistkou. Pokud ne je host odpovědný za škodu, která mu bude vyčíslena a tu uhradí a to buď na místě nebo formou faktury.
 • Restaurace s barem jsou k dispozici všem hostům i hostům příchozím. Restaurace s barem a všechny ostatní prostory jako jsou chodby, apartmány, pokoje jsou NEKUŘÁCKÉ. Kuřákům jsou vyhrazeny prostory tak, aby necítili vytísnění, ale aby neobtěžovali  nekuřákostatní hosty.
 • Příjezdové večeře a večeře jsou od 18:00 do 19:00 hodin.
 • Ubytování hostů je možné do času nočního klidu, tedy do 20:00 hodin.
 • Nenípřípustné, aby hosté konzumovali vastní alkohol ve společných prostorách jako jsou restaurace, venkovní bar, venkovní restaurace.
 • Noční klid je chápán dle vyhlášky obce a to od 22:00 - 6:00 a hosté jsoou povinni toto respektovat. Vyjímkou jsou oslavy předem hlášené jako jsou svatby, narozeniny a podobně.
 •  Restaurace s barem jsou v celodenním režimu a lze objednat polední menu k obědu nebo balíček na cesty sebou.

 

17. Ubytování v Pohádkové usedlosti Lovětín je ubytování v soukromém statku v soukromém ubytování. Každá návštěva za ubytovanými hosty je nutná se předem ohlásit personálu nebo majiteli. Vzhledem k pohybu ubytovaných osob i dětí je toto nutné a slušené vůči ostatním. za toto Děkujeme.

18.Zoologická zahrada, která je součástí farmy - statku je pro potěchu ubytovaných dětí. Při vstupu do zahrad osobám, které nejsou ubytováni a nekonzumují na baru je účtován poplatek 20,- za osobu.

19. Ubytování v Pohádkové usedlosti Lovětín je možné hradit z fondu zaměstnavatele. V tomto případě prosíme o fakturační údaje, konkrétní text fakturace a způsob zaslání a řešení celé faktury. 

20. Ve společných prostorách a to konkrétně na zahradních sezeních, u bazénu, na hřišti, ve dvoře, u venkovního baru, u kulečníku a ping-pongu, u sezení pod stodolami a všeobecně u všech sezení po celé usedlosti je zakázána konzumace vlastních nápojů. Lze domluvit konzumaci vlastních nápojů a prosíme  o dodržování čistoty.

21. Slevy jako takové Pohádková usedlost Lovětín neposkytuje ! Je možná smluvní cena při rezervování a objednání celé kapacity.

22. Pohádková usedlost Lovětín disponuje velkým počtem zvířat. Na tuto skutečnost upozorňujeme a zároveň uklidňujeme ubytované, že zvířata mají svůj vyhraněný prostor a nijak neruší pobyt. Toto je také důležité i pro zvířátka Lovětína. Je zakázáno krmit zvířátka bez vědomí majitelů. Zvířátka je možné krmit pouze s vědomím majitelů. Prosíme o uvědomění skutečnosti, že všechny zvířata mají pravidelní režim krmení a ne veškerá strava jim podaná může být vyhovující jejich zdraví. Toto je velmi důležité, jelikož naše zkušenosti se zdravotními problémy zvířat nebo smrtí způsobené špatně podané stravy zvířatům od hostů v dobrém mínění.

23. Pokud se stane, že nebudete spokojeni se službou, ubytováním řešte tuto situaci hned. Po skončení pobytu a následné reklamaci na nějakou skutečnost nebude brán zřetel.

24. Je přísně zakázáno a nedovoleno zavařování ovoce, sušení ovoce a hub, zavařování vajec, konzervace masa,  pod pokutou 5 000,- + uhrazení energie dle spotřeby spotřebiče. Dále je zakázáno z bezpečnostních důvodů používání vlastní spotřebiče jako jsou již zmiňvané sušičky, přímotopy, várnice na rýži...atd. Lze s majitelem tuto skutečnost domluvit a seznámit ho s odběrem energie. Jinak se toto považuje za závažné porušení podmínek ubytování.

  Tyto podmínky vznikly bohužel na základě zkušeností, které nebyli příjemné. Prosíme aby byli respektovány.  

breguet replica watches https://www.hotreplicas.net/

Kde nás najdete

Pozor navigace nabízí jako první Lovětín u Jihlavy - to je špatně !

Správně jedete do Lovětína u J. Hradce ! Více info v kontaktech


google prezentace

 

 

 

 

 

 

jezdecký klub Pohádková usedlost

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rybaření, dovolená na rybách,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIFI - PENZIONY JIŽNÍ ČECHY

 penziony jižní čechy

penziony jižní čechy - facebook

 

-Autobusová přeprava Martin Tmej

+420 608 979 686
+420 602 667 732 - non stop
+420 777 107 656

Autobusová přeprava www.autobusova-doprava.info
info@autobusova-doprava.info

- přeprava škol v přírodě
- přeprava lyžařských kurzů
- přeprava sportovních akcí
- přeprava pro firmy
- pravidelné linky
- 20 zahraničních autobusů
- vleky, cyklo - vleky

Partnerské weby