Vaše děti se u nás nudit nebudou!
Spousta zábavy na jednom místě.

Neváhejte a udělejte radost svým nejdražším.

penziony - jizni- cechy   ubytování - jizni - cechy - ubytování farma

POHÁDKOVÁ USEDLOST LOVĚTÍN

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ 

 

 • objednávkou se ubytování pouze rezervuje, max. na 3 dny s tím, že pokud nebude záloha uhrazena, tak rezervace propadá.
 • Obedávkou se hosté zavazují, že si přečetli podmínky ubytování a storno podmínky a jsou s nimi seznámeni a jako takové je respektují.
 • Příjezd na ubytování je vždy od 15,30 hodin dne objednaného ubytování. 
 • Odjezd z ubytování je do 10:00 hodin jinak je chápán jako zpoplatněná objednávka dalšího dne ubytování.
 •  Při vašem příjezdu na Pohádkovou usedlost Lovětín, prosíme vstupte do prostor dvora a jděte prosím do restaurace. Zde naleznete personál nebo jinou oprávněnou osobu, která vás doprovodí na váš apartmán nebo pokoj a celkově vás ubytuje.
 •  Po ubytování vás s laskavostí požádáme o jeden doklad totožnosti. Postačí za rodinu pouze jeden. totožnost osoby jsme nuceni zapsat do ubytovací knihy. Doklad vám obratem vrátíme. Prosíme nenechávejte svůj doklad bez pozornosti.
 •  
 • Pokud dojde z jakéhokoliv důvodu ke škodám. Je možné sepsat protokol o škodě a likvidovat škodu formou pojistné události. Samozřejmě prostory statku - usedlosti jsou pojištěné. Ovšem pojištěné jsou pouze prostory, které jsou majetkem usedlosti. Toto není pravidlem je to jen jedna z možností v případě, že je možné škodu likvidovat naší pojistkou. Pokud ne je host odpovědný za škodu, která mu bude vyčíslena a tu uhradí a to buď na místě nebo formou faktury.
 • Restaurace s barem jsou k dispozici všem hostům i hostům příchozím. Restaurace s barem a všechny ostatní prostory jako jsou chodby, apartmány, pokoje jsou NEKUŘÁCKÉ. Kuřákům jsou vyhrazeny prostory tak, aby necítili vytísnění, ale aby neobtěžovali  nekuřákostatní hosty.
 • Příjezdové večeře a večeře jsou od 18:00 do 19:00 hodin.
 • Ubytování hostů je možné do času nočního klidu, tedy do 20:00 hodin.
 • Nenípřípustné, aby hosté konzumovali vastní alkohol ve společných prostorách jako jsou restaurace, venkovní bar, venkovní restaurace.
 • Noční klid je chápán dle vyhlášky obce a to od 22:00 - 6:00 a hosté jsoou povinni toto respektovat. Vyjímkou jsou oslavy předem hlášené jako jsou svatby, narozeniny a podobně.
 •  Restaurace s barem jsou v celodenním režimu a lze objednat polední menu k obědu nebo balíček na cesty sebou.

 

17. Ubytování v Pohádkové usedlosti Lovětín je ubytování v soukromém statku v soukromém ubytování. Každá návštěva za ubytovanými hosty je nutná se předem ohlásit personálu nebo majiteli. Vzhledem k pohybu ubytovaných osob i dětí je toto nutné a slušené vůči ostatním. za toto Děkujeme.

18.Zoologická zahrada, která je součástí farmy - statku je pro potěchu ubytovaných dětí. Při vstupu do zahrad osobám, které nejsou ubytováni a nekonzumují na baru je účtován poplatek 20,- za osobu.

19. Ubytování v Pohádkové usedlosti Lovětín je možné hradit z fondu zaměstnavatele. V tomto případě prosíme o fakturační údaje, konkrétní text fakturace a způsob zaslání a řešení celé faktury. 

20. Ve společných prostorách a to konkrétně na zahradních sezeních, u bazénu, na hřišti, ve dvoře, u venkovního baru, u kulečníku a ping-pongu, u sezení pod stodolami a všeobecně u všech sezení po celé usedlosti je zakázána konzumace vlastních nápojů. Lze domluvit konzumaci vlastních nápojů a prosíme  o dodržování čistoty.

21. Slevy jako takové Pohádková usedlost Lovětín neposkytuje ! Je možná smluvní cena při rezervování a objednání celé kapacity.

22. Pohádková usedlost Lovětín disponuje velkým počtem zvířat. Na tuto skutečnost upozorňujeme a zároveň uklidňujeme ubytované, že zvířata mají svůj vyhraněný prostor a nijak neruší pobyt. Toto je také důležité i pro zvířátka Lovětína. Je zakázáno krmit zvířátka bez vědomí majitelů. Zvířátka je možné krmit pouze s vědomím majitelů. Prosíme o uvědomění skutečnosti, že všechny zvířata mají pravidelní režim krmení a ne veškerá strava jim podaná může být vyhovující jejich zdraví. Toto je velmi důležité, jelikož naše zkušenosti se zdravotními problémy zvířat nebo smrtí způsobené špatně podané stravy zvířatům od hostů v dobrém mínění.

23. Pokud se stane, že nebudete spokojeni se službou, ubytováním řešte tuto situaci hned. Po skončení pobytu a následné reklamaci na nějakou skutečnost nebude brán zřetel.

24. Je přísně zakázáno a nedovoleno zavařování ovoce, sušení ovoce a hub, zavařování vajec, konzervace masa,  pod pokutou 5 000,- + uhrazení energie dle spotřeby spotřebiče. Dále je zakázáno z bezpečnostních důvodů používání vlastní spotřebiče jako jsou již zmiňvané sušičky, přímotopy, várnice na rýži...atd. Lze s majitelem tuto skutečnost domluvit a seznámit ho s odběrem energie. Jinak se toto považuje za závažné porušení podmínek ubytování.

  Tyto podmínky vznikly bohužel na základě zkušeností, které nebyli příjemné. Prosíme aby byli respektovány.  

 

Kde nás najdete

Pozor navigace nabízí jako první Lovětín u Jihlavy - to je špatně !

Správně jedete do Lovětína u J. Hradce ! Více info v kontaktech

-Autobusová přeprava Martin Tmej

+420 608 979 686
+420 602 667 732 - non stop
+420 777 107 656

Autobusová přeprava www.autobusova-doprava.info
info@autobusova-doprava.info

- přeprava škol v přírodě
- přeprava lyžařských kurzů
- přeprava sportovních akcí
- přeprava pro firmy
- pravidelné linky
- 20 zahraničních autobusů
- vleky, cyklo - vleky

Partnerské weby